"האוסף הצנוע" (The Humble Bundle) לאנדרואיד חוזר, לגולשינו שלא מכירים את יוזמת "האוסף הצנוע" מדובר ביוזמה מבורכת המאפשרת לרכוש אוסף של משחקי-אינדי (מפתחים עצמאים) ואף להפריש חלק ממחיר הקניה לצדקה.

מדובר באוסף של 4+1 משחקים לאנדרואיד, חלונות, מק ולינוקס שעולותם הכוללת בנפרד היא 57 דולר, אך במסגרת האוסף ניתן לרכוש אותם בכל מחיר שתנקבו, אפילו בסנט בודד אחד (אם כי אנחנו נמליץ לתת יותר). בעוד האוסף הראשון איגד בתוכו אסופה של משחקים מהמכובדים ב-Play Store, הפעם המשחקים הם כאלו שטרם זמינים על הפלטפורמה והם בלעדיים ל"אוסף", בניהם ניתן למצוא משחקים מכל סוג החל מ-Zen Boud ו-Cogs שבוודאי יקרצו לחובבי משחקי החשיבה. ו-Canabalt ו-Avadon: The Black Fortress שיקרצו לחובבי הפעולה והתפקידים, כמו-כן כל מי שיתרום מעל לסכום הממוצע, אשר בעת כתיבת שורות אלה עומד על 6.27 דולר שהם כ-25 שקלים יקבל בנוסף את המשחק Swords & Soldier.

כל המשחקים הם ללא מנגנון הגנה ואינם מוגבלים בכמות ההורדות, חשוב לציין שאתם הקונים בוחרים כמה מן סכום הקניה להפריש למפתחים, לצדקה ולמפעילי יוזמת "האוסף". לרכישה גשו ל-HumbleBundle.com.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.