נראה שהיצרנית וואן פלוס (OnePlus) לא עושה מאמץ גדול למנוע פרסום פרטים אודות ה-OnePlus 7T וה-7T Pro טרם ההשקה הרשמית, שכן רצף ההדלפות ממשיך באין מפריע. כעת נחשף המפרט המלא והמעודכן של שני המכשירים, כך שנותר מעט מאוד מקום להפתעות במסגרת אירוע ההשקה הרשמי שיערך ככל הנראה ב-10 באוקטובר.

שני המכשירים יתבססו על שבב ה-Snapdragon 855 Plus החדש יחסית, שאמור להציע שיפור קל בביצועים לעומת ה-Snapdragon 855. בדגם ה-OnePlus 7T Pro, יכלול המפרט 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-256 גיגה-בייט לאחסון קבצים. המסך יישאר זהה לגמרי (AMOLED בגודל 6.7 אינץ׳ וקצב רענון 90 הרץ), וכך גם מערך הצילום (שלושה חיישנים של 48 מגה-פיקסל, 8 מגה-פיקסל עם זום כפול שלוש, ו-16 מגה-פיקסל לצילום רחב זווית).

דווקא שיפורים בתחום התוכנה אמורים לשפר את איכות הצילומים, בהם מצבי צילום חדשים לתאורה חשוכה והילוך איטי במיוחד. הסוללה תהיה בנפח 4,085 מיליאמפר/שעה, עם טעינה המהירה ב-20 אחוזים מזו של דגם ה-OnePlus 7 Pro המקורי.

דווקא ה-OnePlus 7T, הזול מבין השניים, רושם שיפור דרמטי יותר עם מערך צילום חדש ובו שלוש עדשות: 48, 12 ו-16 מגה-פיקסל. גם המפרט שלו יכלול 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה, אך רק 128 גיגה-בייט לאחסון מדיה וסוללה בנפח 3,800 מיליאמפר/שעה. גם כאן לא צפוי שינוי במסך או בעיצוב החיצוני. שני המכשירים יגיעו לחנויות עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 10, וממשק Oxygen OS של OnePlus המציע שינויים קלים בלבד ושומר ברובו על הממשק המקורי של גוגל.