גוגל תשיק לפני סוף השנה, ככל הנראה, מכשיר נוסף מעבר לזוג טלפוני הפיקסל (Pixel) תוצרת HTC. זה יהיה טאבלט והוא ייוצר בידי וואווי (Huawei).

הדיווח מגיע מאת איוון בלאס, המדליף הסדרתי הידוע בכינוי [email protected], שהעלה ציוץ לחשבון הטוויטר בו הוא מציין כי וואווי תייצר מחשב-לוח בעל מסך בגודל 7 אינץ', אשר יצויד ב-4 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה וישוחרר לפני סוף השנה.

http://twitter.com/evleaks/status/772894822193623040

הדלפה זו של בלאס מסתדרת היטב, ומספקת חיזוק, לדיווח מוקדם יותר השנה בו טענה מנכ"לית וואווי של אזור דרום-אפריקה כי היצרנית הסינית תייצר מכשיר נקסוס גם השנה. נראה כי החברה אכן בונה מכשיר נקסוס חדש רק שלא מדובר במכשיר טלפון אלא בטאבלט. בנוסף, מוקדם יותר השנה רשמו בוואווי את השם Huawei 7P, אך כרגע לא ידוע אם זה יהיה שמו של המכשיר החדש.

גוגל צפוייה לקיים אירוע ב-4 באוקטובר בו ייחשפו זוג מכשירי הטלפון החדשים, הדיווחים מצביעים כי גוגל תזנח את מותג הנקסוס לטובת מותג הפיקסל וכי זוג מכשירי הטלפון יכונו Pixel ו-Pixel XL. המכשירים החדשים צפויים להגיע כשהם מריצים גרסת תחזוקה חדשה של אנדרואיד נוגט הכוללת מספר חידושים כמו הטמעת שירות העוזר האישי Google Assistent ועיצוב מחדש למשגר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.