אחרי ההצלחה המפתיעה עם Watch GT, השעון החכם הראשון שלה המבוסס על מערכת קניינית מתוצרתה, הציגה וואווי (Huawei) באירוע החשיפה של P30 Pro גם הרחבה לסדרה – Watch GT Active ו-Watch GT Elegant.

בפועל מדובר על אותו שעון עם אותו המפרט, אך בעיצובים חדשים. כך דגם הדגמים מגיעים בצבעים חדשים כמו כתום וירוק כהה, כמו גם צבע תואם לכתר סביב השעון. יש רצועה סטנדרטית ברוחב 46 מ"מ לדגם ה-Watch GT Active או 42 מ"מ לדגם ה-Watch GT Elegant, זאת למי שמעדיף מראה אלגנטי ומעודן יותר. הוא גם מגיע עם מסגרת קראמית זאת במקום המסגרת המתכתית של דגם ה-Active.

מלבד זאת, שאר המפרט נותר זהה לדגם המקורי. זה כולל מסך עגול בגודל 1.39 אינץ' מסוג AMOLED ברזולוציה 454×454 פיקסלים או מסך 1.2 אינץ' ברזולוציה של 390×390 פיקסלים בדגם ה-Elegant. הוא חסין למים ואבק בתקן 5ATM ויש לו את כל היכולות של שעונים חכמים כמו מד צעדים, מד דופק, מקלט GPS מובנה ושלל מאפייני ספורט וכושר, כמו גם קבלת התראות מהטלפון בין אם הוא אנדרואיד או iOS.

מהדורות Active, Sport ו-Classic של Watch GT מציעות חיי סוללה של שבועיים בשימוש אופייני הכולל ענידת השעון למשך יום שלם כאשר פונקציית מדידת הדופק מופעלת, פונקציית שינה מדעית המופעלת בלילה, 90 דקות של אימון לשבוע וקבלת התראות על הודעות. מהדורת Elegant מספקת חיי סוללה של עד שבוע ימים. בשימוש בשעון החכם ללא מעקב אחר פעילות גופנית בתרחיש הפעלה של שעון מסורתי, ה-Watch GT  יכול לפעול ללא טעינה נוספת במשך 30 יום.

קרא עוד:  מגוון שעונים חכמים מבוססי Wear OS הוכרזו ב-IFA 2019

דגמי ה-Active ו-Elegant מגיעים במבחר עיצובים של חוגות לשעון המאפשר התאמה של מראה השעון למסיבות, אימונים או למשרד. מאפיין זה יהיה זמין גם עבור מהדורות Classic ו-Sport הקיימים אחרי עדכון תכנה.

המחיר של Watch GT Active מתחיל ב-249 אירו ואילו דגם Watch GT Elegant מתחיל ב-229 אירו. בישראל יושק השעון בגרסתActive בלבד, ויהיה זמין בצבע ירוק כהה, כאשר מחירו לצרכן יהיה 999 שקלים בדומה לדור הנוכחי.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.