וואווי (Huawei) הכריזה היום רשמית על דגם חדש לשעון הפופולרי שלה, או ליתר דיוק על רענון ל-Huawei Watch 2 שכעת הוא מכונה כמהדורת 2018.

כפי שהשמועות חזו, לא מדובר בשינוי גדול אלא בתוספת קטנה אך משמעותית במאפייני השעון וזוהי תמיכה בכרטיס סים (eSIM), כך משתמשים יוכלו לרכוש את השעון עם יכולת להתחבר לרשתות דור רביעי ללא תלות בטלפון סלולרי.

מפרט Huawei Watch 2 2018 נותר זהה לדגם המקורי וזה אומר מסך עגול בגודל 1.2 אינץ' מסוג OLED ברזולוציה 390×390 פיקסלים המוגן בזכוכית Gorilla Glass. מערכת על שבב היא Snapdragon 2100 של קוואלקום (Qualcomm), זיכרון עבודה 768 מגה-בייט ואחסון פנימי בנפח 4 גיגה-בייט.

יש גם קישוריות WiFi ו-Bluetooth לחיבור למכשירי אנדרואיד או iOS, מד דופק, מד צעדים וסוללה המספיקה לכיומיים של שימוש או יום אחד כאשר קישוריות הסלולרית נותרת פועלת. מערכת ההפעלה היא Wear OS של גוגל (Google).

הודות לקישוריות NFC ואפליקציה מובנית, יוכל השעון לשמש גם כארנק דיגיטלי ולתמוך בשירותי תשלום הזמינים בסין כמו Ali Pay או Huawei Pay וגם שירות התשלומים של WeChat הפופולרי מאוד במדינה.

שינוי נוסף הוא בצבע הזמין המכונה 'שחור פחם' (Carbon Black), המשלב רצועת סיליקון עם שילוב של ירוק מבפנים. זאת בנוסף לצבע הכתום ו'שחור כוכבים' בדומה לקיים בדגם הקודם.

מחירו של Huawei Watch 2 2018 הוא כ-240 דולרים לדגם הרגיל או כ-300 דולרים לדגם עם תמיכה בקישוריות סלולרית. לשם השוואה, מחירו של השעון בדגם הנמכר בישראל הוא 800 שקלים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.