וואווי (Huawei), כמו שהציגה בהכרזה על Mate 20 את הצאצא הראשון במשפחת Watch GT, תשתמש גם בהכרזה של הטלפונים החדשים בסדרת ה-P30 בסוף החודש כדי להציג שעון חדש. בעצם שניים, ושניהם צאצאים ישירים של ה-Watch GT המוזכר לעיל. אחד מהם ספורטיבי יותר שיישא את השם המחייב Watch GT Active, והשני עם שם כנראה לא פחות מחייב – Watch GT Elegant.

האתר הגרמני WinFuture, שכבר צבר מוניטין כאתר שההדלפות שהוא מציג נכונות ומדויקות לחלוטין, הציג תמונות ראשונות של גרסת ה-Active מבין שני השעונים החדשים.

מבחינת התמונות הללו קצת קשה לראות הבדלים רבים לעומת ה-Watch GT, להוציא אולי העיצוב החלק של הכפתורים שנראים מעט גדולים יותר, וזאת לעומת העיצוב המשונן של כפתורי השעון הראשון במשפחה. עוד שינוי בולט הוא כמובן צבע המסגרת, שהפעם מוצע בצבע אפור ולא שחור. לפי ההערכות ייתכן בנוסף שבוואווי יחליפו את סוללת הליתיום-יון בסוללת ליתיום-פולימר שאמורה לספק עוד קצת זמן עבודה.

מסך ה-AMOLED יישאר באותו גודל, כנראה, עם 1.39 אינץ', והרצועות יוחלפו בגרסאות פלסטיק בצבע כתום וירוק זית כהה. במקרה של גרסת ה-GT elegant, הרצועות המוצעות יהיו כנראה בצבע שחור ולבן, והמסך אמור להיות מעט קטן יותר.

המחירים, בכל אופן, אמורים להיות 249 אירו עבור גרסת ה-GT Active וכ-229 אירו עבור גרסת ה-Elegant.