וואווי (Huawei) הכריזה כי תחשוף בשבוע הבא מכשיר שלישי במשפחת מכשירי ה-Honor 10 שלה. המכשיר החדש יהיה גרסת Lite של המכשיר שהוצג כבר באפריל השנה, וזו מהדורה שהחברה מכוונת במיוחד לבני נוער. לצורך הקידום אף בחרה החברה כוכב שנחשב לנערץ על ידי בני נוער במדינה, ואף חלק מהכיתוב מתייחס במפורש לנוער ולכך שהמכשיר יציע עיצוב שכולל צבע משתנה.

ההזמנה הרשמית חושפת מכשיר שמעבר לצבע המשתנה לאורכו ורוחבו מציע שתי מצלמות וכן חיישן טביעות אצבע מאחור. ההערכה היא שמדובר במצלמה ראשית בגודל 16 מגה-פיקסל ומצלמת עומק של 2 מגה-פיקסל, כשגם מקדימה יהיו מצלמות זהות.

מעבר לכך וואווי טרם חשפה פרטים נוספים, אך יש לציין ששני המכשירים הקודמים במשפחה, כולל ה-Honor 10 GT שהושק ביולי, הגיעו עם מסך 5.84 אינץ' ברזולוציית +FHD. כמו כן לפי דיווחים קודמים המערכת על שבב במכשיר תהיה Kirin 710 שם שמונה ליבות במהירות מרבית של 2.2 גיגה-הרץ, וכן שהוא יהיה מצויד ב-4/64 גיגה-בייט זיכרון.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.