טיזר חדש ששחררה וואווי (Huawei) מגלה שבשבוע הבא, ב-17 באפריל, תכריז החברה באופן רשמי על טלפון חדש במשפחת ה-Honor שלה בשם Honor 20i. גולת הכותרת של הטלפון הזה, לפי החברה, היא מצלמת סלפי עם חיישן בגודל 32 מגה-פיקסל ועם מערכת עוטפת שמבוססת על בינה מלאכותית.

הדגם המסוים הזה כבר עבר את TENNA לאחרונה והוא אמור להיות על תצוגה בגודל 6.2 אינץ' ברזולוציית +FHD שכפי שניתן לראות מצוידת במגרעת עגולה קטנה עבור המצלמה. המערכת על שבב אמורה להיות Kirin 710 עם שמונה ליבות במהירות מרבית של 2.2 גיגה-הרץ.

המכשיר, כרגיל כמעט, יושק בשתי גרסאות זיכרון: אחת 4/64 גיגה-בייט ואחת 6/128 גיגה-בייט מאחור יהיו שלוש מצלמות עם חיישנים בגודל של 24, 8 ו-2 מגה-פיקסל. הסוללה תהיה בגודל 3,320 מילי-אמפר/שעה.

ההערכה היא שעם ההכרזה על Honor 20i תכריז וואווי גם על מחשב נייד חדש בשם Honor MagicBook 2019. כן היא צפויה להכריז עד סוף החודש על שני דגמים חדשים במשפחת הטלפונים – Honor 20 וגם Honor 20 Pro.

https://youtu.be/7xbHcKbeHkU
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.