בעוד שבסמסונג (Samsung) הודיעו בסיפוק ש-Galaxy Fold נמצא בדרך להשקה מחדש, ה-Mate X של וואווי (Huawei) לא יהיה שם לקבל את פניו, וגם לא אחר כך. למרות ההצהרות של וואווי כי קצב הפיתוח והבדיקות של המכשיר המתקפל שלה עומדים בתחזיות, מתברר שיש קשיים שגרמו לחברה לדחות את תאריך ההשקה שלו לתאריך שעדיין טרם ידוע, ובכל מקרה לא לפני נובמבר.

כזכור משתמש ה-Mate X בתצוגה שהחברה מכנה בשם Falcon Wing שמאפשרת את קיפול המסך פנימה, ולא החוצה כמו ב-Galaxy Fold, כך שהמסך מוצג כל הזמן בפועל, גם שמצב הטלפון בו הוא מקופל על צירו. בנוסף Mate X יהיה גדול מיריבו עם מסך OLED במצב סגור של 6.6 אינץ' ובמצב פתוח של 8 אינץ'.

הכנף, דרך אגב, היא אזור הפלסטיק הצדדי שרץ לרוחב המסך ומכיל בין השאר את מערך הצילום של Mate X שצפוי להימכר בסופו של דבר בכ-2,600 דולרים מול כ-2,000 דולרים של Galaxy Fold.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.