וואווי (Huawei) אמורה להכריז באופן רשמי על ה-Ascend Mate 7S ממש בתחילת תערוכת IFA 2015, ב-2 בספטמבר, כלומר בעוד שלושה ימים.

ביום שישי האחרון שחררה החברה טיזר לקראת ההשקה הצפויה, חמישה ימים לפניה למעשה, בו היא רומזת על כך שהמכשיר החדש יכיל חיישן טביעות אצבע חכם שיכול לתמוך בעד חמש פונקציות.

בטיזר, שנחשף בחשבון ה-Weibo של סגן נשיא החברה ריצ'ארד יו, נכתב: "פיקחות חסרת תקדים. 5 ימים נותרו, ו-5 פונקציות רבות עוצמה שמותאמות ל-1 ס"מ בריבוע".

כפי שאפשר לשים לב, ה-S מודגשת, מה שמרמז ככל הנראה על ה-Mate 7S, שהצפי להכרזה עליו ב-IFA כבר עלה מזמן. יו גם רמז כי את הטלפון החדש ניתן יהיה לפתוח בשיטות שונות ולא רק באמצעות זיהוי טביעת אצבע פשטני.

ממה שידוע עד עכשיו ה-Mate 7S יציג מסך 5.7 אינץ' ברזולוציית FHD. הוא מבוסס על מעבד Kirin 935 מתומן ליבות ב-64 ביט, הוא יהיה מצויד ב-3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה והמצלמה הקדמית תהיה איכותית במיוחד: חיישן IMX 278 של סוני (Sony) בגודל 13 מגה-פיקסל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.