וואווי החלה לשווק בתחילת החודש את רצועת TalkBand B2, אשר משלבת את יכולות הניטור והכושר כמו רצועות רבות, אבל גם מאפשרת שימוש כאוזניית בלוטות’ לכל דבר.

הרצועה החדשה שנחשפה בקונגרס המובייל 2015, מעוצבת יותר ונראית מרשימה בהשוואה לדגם הקודם. היא מיוצרת מסגסוגת אלומיניום בצבעים יוקרתיים ומצוידת במסך מגע מסוג PMOLED המאפשר שליטה ומעבר בקלות בין הגדרות התפריטים השונות והצגת הנתונים בזמן אמת.

הדבר המרשים ברצועה הוא האפשרות לשלוף את יחידת המסך החוצה, מה שחושף אוזניית סיליקון אשר מתפקדת כאוזנייה אלחוטית לכל דבר, כך בעת שיחה נכנסת ניתן פשוט להוציא את האוזנייה ישירות מהרצועה שביד, ולהחזירה למקומה בסיום בלי לנסות לחשוב היכן לאחסן אותה.

הרצועה מצוידת במגוון יכולות שונות, כמו מעקב אחר נתוני ספורט, צעדים, וקלוריות. כמו גם היא תומכת במחוות תנועה כל שסיבוב מהיר של היד מאפשר מעבר בין הפונקציות השונות הקיימות בה. ניתן אם נרצה גם לחייג דרכה למספרי טלפון, לענות ועוד וגם אפילו לטבול אותה במים.

מחירה עומד על כ-135 דולר לגרסה השחורה או הלבנה, או כ-155 דולר לגרסה המוזהבת באתרים הסינים. בארץ היא תושק בסביבות חודש אוגוסט יחד עם השעון החדש של החברה.