וואווי (Huawei) בדרך כלל שומרת את מותג ה-Honor שלה לסין ולשאר מדינות מזרח אסיה בהן היא משווקת את מכשיריה. אבל בסוף השבוע היא התחילה למכור את ה-Honor 6 גם במערב אירוםה, באופן מפתיע למדי. ומה שעוד יותר מפתיע הוא שהיא משתמשת ב-Honor גם כשם המותג של המכשיר, ורק מי שמדלג באתר האינטרנט עד לקצה שלו מגלה שמדובר באתר ששייך למנהלה של וואווי באירופה. על גב המכשיר בכל מקרה תמצאו את השם Honor.

יכול להיות שמדובר בניסיון לחדור לשוק האירופאי בלי להשתמש בשם וואווי באופן מפורש? כך או כך, מעניין את ההגעה של המכשיר לאירופה אומרת שנראה אותו מתי שהוא גם בישראל.

ה-Honor 6 הוא מכשיר עם מסך 5 אינץ' ברזולוציה של 1,920×1,080 פיקסלים (צפיפות של 441 פיקסלים לאינץ'). המערכת על שבב היא, כנהוג אצל וואווי, מתוצרת עצמית ומדובר ב-Kirin 920 מעורר הסקרנות בעל 8 ליבות שפועלות במהירות של 1.3 ג'יגה-הרץ לכל היותר. הוא מגיע עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסרון. המערכת כוללת תמיכה ב-4G בקטגוריה 6, כך שלמעשה המכשיר יכול לעבור ברשתות LTE Advanced.

המצלמה האחורית מציעה חיישן 13 מגה-פיקסלים עם מפתח f/2.0 והקדמית היא מצלמת 5 מגה-פיקסלים עם זווית צילום רחבה, בהתאם לחברה שכבר אמרה שבשבילה צילומי סלפי מתקדמים זה דבר חשוב.

הסוללה מציעה נפח עבודה של 3,100mAh, והמידות, כנהוג במכשירים האחרונים של החברה, נאות: עובי של 6.5 מ"מ ומשקל של 135 גרם.

קרא עוד:  וואווי פרסמה לוח זמנים לעדכון מכשיריה לאנדרואיד 10

המחיר באירופה עומד על 300 אירו, הוא נמכר בצבעי שחור ולבן, ואם אתם רוצים תוכלו לבקר באתר של Honor אם תלחצו כאן.