הדיו האלקטרונית על ההשקה של מכשירי ה-Mate 20 עוד לא ממש יבשה, ווואווי כבר מפציצה עם עוד מכשיר שראוי להיקרא, ככל הנראה, טלפון דגל. הפעם זה מכשיר בסדרת ה-Honor שלה שזכה לשם Magic 2 והוא מציע, בהתאם למגמת העיצוב החדשה, סליידר שמסתיר את המצלמות הקדמיות – ובמקרה שלו מדובר בלא פחות משלוש מצלמות. יחד עם שלוש המצלמות מאחור, תכונה שכבר אפשר להגדיר אולי כ-'ישנה' במקרה של וואווי, זה המכשיר הראשון שמציע שש מצלמות.

התצורה של המכשיר היא בהתאם לשורת הדין עבור טלפוני דגל בדור הנוכחי. מסך ה-OLED הוא בגודל 6.4 אינץ' ברזולוציית +FHD ועם שוליים צרים בהחלט, ומכל הכיוונים בזכות הסליידר. המערכת על שבב היא המערכת שמוצאים גם בלב מכשירי ה-Mate 20, ואחת מהחזקות שיש בשוק אם לא הכי חזקה, Kirin 980 והיא תלווה ב-6/8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128/256 גיגה-בייט זיכרון אחסון שבחודש הבא אמורה להגיע גם גרסה עם 512 גיגה-בייט זיכרון אחסון. הסוללה היא בנפח עבודה של 3,400 מילי-אמפר/שעה שתומכת בטכנולוגיית הטעינה המהירה כחלק מהמערכת על שבב, בעוצמה של עד 40 וואט. יש גם תמיכה בטעינה אלחוטית.

Image result for Honor Magic 2ונעבור למצלמות. מאחור יש מצלמה ראשית עם חיישן 16 מגה-פיקסל רגיל, שנייה עם חיישן 16 מגה-פיקסל עם עדשה רחבה מאוד, והשלישית עם חיישן 24 מגה-פיקסל שחור לבן. מקדימה המצלמה הראשית היא בגודל של 16 מגה-פיקסל והיא מלווה בשני חיישני 2 מגה-פיקסל, אחד משמש כדי לספק את אפקט המיקוד והטשטוש והשני משמש לצורך פתיחת המכשיר באמצעות זיהוי פנים.

קרא עוד:  סמסונג תשלב מודמים ל-5G במערכות שלה עוד השנה

המחירים? בהתאם לכמות הזיכרון כמובן. הדגם הבסיסי עם 6/128 גיגה-בייט יעלה כ-545 דולרים. הדגם עם 8/128 גיגה-בייט יעלה כ-620 דולרים. הדגם עם 8/256 גיגה-בייט יעלה כ-690 דולרים. הדגם הנוסף, עם 8/512 גיגה-בייט, כבר יעלה 835 דולרים. המכירות המוקדמות כבר התחילו, אבל לא ברור אם יהיו גרסאות גלובליות.