מייט 20 פרו

וואווי (Huawei) הודיעה היום בהודעה רשמית כי נשלחו מעל 10 מיליון יחידות של מכשירי סדרת ה-Mate 20, מאז שהושקו בנובמבר אשתקד.

וואווי לא מציינת אלו מבין הדגמים שהושקו נמכר הכי הרבה, שכן החברה הכריזה על לא פחות מ-5 דגמים שונים הכולל את Mate 20 Pro שנבדק כאן אצלנו, Mate 20 ה"רגיל", Mate 20 Lite ו-Mate 20 X וגם מהדורת הפורשה היוקרתית.

בהתחשב בעובדה כי וואווי לא מוכרת את מכשיריה בארה"ב, שוק הנחשב לבין הגדולים בעולם, מדובר בהחלט בנתונים מרשימים. עם זאת כאשר משווים את המספרים לסמסונג (Samsung), הנתונים מעט פחות מחמיאים כאשר כשמדברים רק על מכשיר דגל, שכן רק בחודש ההשקה הראשון של Galaxy S9 נמכרו יותר מ-8 מיליון יחידות.

כזכור, Mate 20 Pro מציג מפרט מתקדם הכולל מערך צילום משולש עם חיישן ראשי באבחנה של 40 מגה-פיקסל. מסך ה-AMOLED של Mate 20 Pro הוא בגודל 6.4 אינץ' והוא משתרע כמעט לחלוטין מקצה לקצה והוא משתמש בשבב Kirin 980 של HiSilicon.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.