וואווי (Huawei) הכריזה באופן רשמי על הטאבלט החדש שלה MediaPad M2, טאבלט עם מסך בגודל של 8 אינץ' שמציג עיצוב יוקרתי.

הרזולוציה של מסך ה-IPS היא 1920×1200 והמכשיר יגיע בשתי תצורות זיכרון: אחת עם תמיכה ב-WiFi עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ואחת שתציע תמיכה ב-LTE באמצעות סים של מפעילה סלולרית שיהיה מצויד ב-3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 זיכרון אחסון פנימי. בשני המקרים ניתן יהיה להרחיב את הזיכרון באמצעות כרטיס microSD בעוד 128 ג'יגה-בייט לכל היותר.

כמו כל מוצריה של וואווי, גם הטאבלט הזה יהיה מבוסס על מערכת על שבב של חברת הבת HiSilicon, ומדובר ב-Kirin 930 שמכילה 8 ליבות 64 ביט במהירות של 2 ג'יגה-הרץ ועם השבב הגרפי Mali-T628 של ARM. הרמקולים הצדדיים מבוססים על טכנולוגיה של harmon/kardon. העטפת מיוצרת ממתכת.

הטאבלט מצויד במצלמת 8 מגה-פיקסלים ומבזק לד מאחור ומצלמת 2 מגה-פיקסלים מקדימה. מערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 5.1 שכרגיל מעליה יימצא הממשק של החברה, ה-Emotion UI. הסוללה מציעה נפח עבודה של 4,800 מילי-אמפר/שעה, והעובי שלו הוא כ-7.8 מ"מ. המשקל עומד על 330 גרם. המכשיר יוצע בצבע זהב ובצבע אפור. בעת ההשקה אמורה החברה גם לשחרר כיסוי מגנטי חכם שיכול לשמש גם כמעמד שולחני.

המחיר ומועד ההשקה בפועל טרם הוכרזו, אם כי התחלת המכירה תהיה בסין, מערב אירופה ואוסטרליה. המכשיר כנראה גם יגיע בסופו של דבר לארץ, גם אם באיחור אופנתי.

קרא עוד:  שאומי הציגה נתב ראשון תומך WiFi 6 עם טווח קליטה עצום

http://youtu.be/37fIJzBwwuE

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.