שאומי (Xiaomi) לא לבד. רק אתמול הכריזה החברה באופן רשמי על Mi Max 3 עתיר הממדים, וכבר בעוד כשבוע וחצי יוכרז עוד מכשיר עם מסך 6.9 אינץ'. וואווי (Huawei) התחילה לשלוח בסין הזמנות לאירוע ב-31 ביולי בו היא תציג לראווה לראשונה, באופן רשמי, את Honor Note 10.

מעבר לגודלו, אמור המכשיר החדש להביא ליד מקסימום את יחס מסך ה-Super AMOLED לגוף המכשיר עם שוליים דקיקים גם למטה, ולא רק מהצדדים. הוא אמור להיות מבוסס על המערכת על שבב הקניינית Kirin 970, וכן לשלב את טכנולוגיית ההאצה הגרפית החדשה של החברה GPU Turbo.

לפי הדיווחים הרזולוציה של המסך אמורה להיות 3120×1440 עם יחס היבט של 19.5:9, וככל הנראה ללא מגרעת, והוא יגיע עם הגנה של Gorilla Glass.

הטלפון יוצע עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה עם 64/128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מבונה, עם חיישן טביעות אצבע מאחור וסוללה ענקית של 6,000 מילי-אמפר/שעה. המצלמה הקדמית והמצלמה הראשית מאחור יהיו עם חיישן 16 מגה-פיקסל. המצלמה השנייה מאחור תהיה בגודל 24 מגה-פיקסל בשחור לבן. המפתח של שתי המצלמות מאחור יהיה f/1.8 והן ילוו במייצב תמונה אלקטרוני.

אבל כאמור, מדובר בהערכות בלבד. ב-31 ביולי יגיע רגע האמת של המכשיר הזה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.