למרות שוואווי (Huawei) כבר מציעה סט מכובד של רצועות המאפשרות להתאים באופן אישי יותר את השעון החכם שלה, Huawei Watch, היא החליטה להרחיב את מערך השעונים ועושה זאת עם שני דגמים חדשים הפונים לשוק שלא זכה לתשומת לב עד כה – הקהל הנשי. החברה הציגה ב-CES 2015 את Jewel ו-Elegent המצטרפים לדגמים Classic, Active ו-Elite שיצאו בשנה שעברה.

הדגם המפואר יותר Jewel, מציע שילוב של 68 אבני קריסטל נוצצות מבית סברובסקי וציפוי זהב. לעומתו, הדגם ה״אלגנטי״ של השעון (Elegent) הוא גרסה מעודנת יותר, מצופה זהב וורוד וללא אבני חן. רצועת שני השעונים מיוצר מעור איטלקי אמיתי הזמין בשני צבעים: לבן-פנינה וכחול-ספיר.

השעונים החדשים מבוססי מערכת ההפעלה Android Wear, ופועלים עם עם מכשירי אנדרואיד ו-iOS ובעלי מפרט זהה לשעון וואווי המקורי עם מסך AMOLED עגול בגודל 1.4 אינץ’, שבב Snapdragon 400 מבית Qualcomm המשלב מעבד מרובע ליבות יחד עם זיכרון של 512 מגה-בייט RAM ואחסון פנימי של 4 גיגה-בייט. השעון מציע את האפשרויות המוכרות כגון, קבלת התראות, קריאה ומענה להודעות, מעקב אחר פעילות ספורט ועוד, אך הוא אינו מאפשר הוצאת שיחות טלפון באופן עצמאי.

לדברי החברה, השעונים צפויים להיות זמינים בארצות הברית בתחילת השנה כאשר הדגם האלגנטי יעמוד על מחיר התחלתי של 499 דולרים ודגם התכשיט יעמוד על מחיר התחלתי של 599 דולרים, לא כולל תוספות.