ה-7 למאי עבור היצרנית הסינית הוא יום חשוב, כך לפי הטיזרים בחודשים האחרונים החושפים אט אט חלקים נוספים בפאזל למכשיר ה-Ascend P7 שיוכרז באירוע בפריז.

הוידאו האחרון ששחררה, מציג אלפי מכשירי Huawei המסודרים ונופלים כמו קוביות דומינו ברחבי העולם בצורה עוקבת מסין לפריז, כאמור היכן שתתרחש הכרזת המכשיר. אולי זה משהו סמלי המרמז כי החברה מתכננת למכור כמה שיותר מכשירים או שמא מדובר בדרך שבה כל המכשירים הקודמים מובילים את הדרך ל-Ascend P7. הסצנה האחרונה גם חושפת את גבו של המכשיר שכבר נראה בהדלפות קודמות.

על פי הדיווחים האחרונים, מכשיר הדגל החדש של החברה צפוי להציג מפרט הכולל מסך 5 אינץ’ Full HD, שבב מרובע ליבה HiSilicon מדגם 910T Kirin מתוצרתה, בדומה למה שראינו בטאבלט ה-MediaPad X1. בנוסף הוא יכלול זיכרון עבודה (RAM) של 2GB, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית ו-8 מגה פיקסל קדמית, סוללה בהספק של 2,460mAh ומערכת האנדרואיד 4.4 KitKat מהקופסה. Huawei תחשוף באירוע גם עיצוב חדש לממשק שלה, EmotionUI 2.0 אשר יחליף את הגרסאות הקודמות וצפוי לכלול שינויים רבים.

את הפרטים המלאים נדע ב-7 למאי, ואנחנו נהיה שם באירוע ונדווח על המתרחש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.