בחשבון ה-Webio הרשמי של וואווי (Huawei) פורסמה רשימה של 49 מכשירים אשר יזכו להתעדכן ל-EMUI 9.1, ממשק החברה המבוסס על Android 9 Pie. מדובר בעדכון של הממשק המותאם אישית של החברה אשר הוצג לראשונה על גבי צמד דגמי ה-Huawei P30 ו-P30 Pro.

השיפורים שמביא עימו ממשק ה-EMUI בגרסה 9.1 אינם מרחיקי לכת וברובם מדובר על תוספות שאינן נראות לעין כמו מצב Turbo Mode 3.0, מצב הביצועים עם צריכת חשמל נמוכה יותר, שינוי מערכת הקבצים ל-EROFS, הוספת יכולת ה-Huawei VLOG המייצרת סרטונים באופן אוטומטי, תמיכה ביכולת ה-OneHop המאפשרת לשתף מידע עם המחשב האישי בנגיעה ועוד.

בין המכשירים שנמכרים בארץ אשר יזכו לקבל את עדכון ניתן למצוא כמובן את משפחת מכשירי ה-Mate 20 כאשר גרסת הבטא של העדכון זמינה עבורם כבר עתה. דגמי ה-Mate 20 Lite וה-P Smart (אשר נמכר גם תחת השם Enjoy 7s) יזכו לקבל עדכון בקרוב לצד דגמי ה-P10, P20 ו-Mate 10 ועוד כאשר את רשימת המכשירים המלאה ניתן למצוא כאן.

כרגע לא ידוע מתי יחל מועד הפריסה הרשמי למכשירים הללו מכיוון שמידע זה טרם התקבל מהחברה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.