סדרת מכשירי ה-P40 של וואווי (Huawei) תושק בסוף מרץ, אך כמו במקרים רבים אחרים, ההדלפות לגבי העיצוב והתצורה ממהרות להגיע לרשת, והפעם מדובר בהדמיה של P40 Pro.

התמונות עלו לחשבון הטוויטר של המדליף [email protected] והן מבוססות על קבצי שרטוט שדלפו לרשת. לפי התמונות ניתן לראות כי שפת העיצוב מזכירה במידת מה את זו של Honor View 30 – עם מסך מקצה לקצה ללא מגרעת, קצוות קמורים ושוליים דקים. דגם ה-Pro יצויד ככל הנראה בשתי מצלמות מקדימה בחריר מורחב בצד השמאלי של המסך.

בצידו האחורי של המכשיר ניתן לראות מערך צילום המורכב מחמש מצלמות: עדשה רגילה ראשית, עדשה שמציע זווית צילום רחבה, עדשת טלפוטו אופטית, חיישן למדידת מרחק ומצלמה נוספת שתפקידה כרגע עוד לא ידוע אך על פי הערכות מדובר במצלמה ייעודית למצב מאקרו.

מבחינת מפרט סדרת ה-P40 אמורה להצטייד במעבד Kirin 990 עם תמיכה בתקשורת מדור חמישי, זיכרון עבודה בנפחים של 8/12 גיגה-בייט וזיכרון פנימי לאחסון בנפח של 128/256 גיגה-בייט. מערכת ההפעלה לבטח תהיה Android 10 אך, אם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, ללא חבילת היישומים של גוגל.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.