בוואווי (Huawei) מתכוננים לפריס, שם היא צפויה להציג את Huwaei P30 ו-P30 Pro. אך נראה כי לא נצטרך להמתין להכרזה שתתקיים בסוף החודש כדי לקבל פרטים נוספים אודות המכשירים. שכן, אלה כבר עלו לרשת, לרבות הצבע הלוהט התורן (תרתי משמע) והמפרט הטכני.

בדומה להרבה מכשירים לפניו, המפרט של מכשיר ה-P30 Pro, דלף לרשת דרך אפליקציות בחינת ביצועים Antutu. מהנתונים אשר עלו לרשת ניתן ללמוד כי הוא יצוייד במערכת על שבב מדגם Kirin 980 של HiSillicon, יחידת עיבוד גרפית מדגם Mali G76-MP10, זיכרון עבודה בנפח 8 גיגה-בייט וזיכרון פנימי לאחסון בנפח 265 גיגה-בייט. זה צפוי גם לכלול מסך בגודל 6.5-אינץ' מסוג OLED, כאשר המפרט המודלף מאשר כי יהיה מדובר במסך באבחנה של 2340×1080 פיקסלים.

נתוני המפרט הטכני מצטרפים לתמונות שכבר דלפו בעבר, אשר חושפות את המערך הצילום. כך נראה כי ה-P30 ו-P30 Pro יצויידו במערך צילום בעל שלוש או ארבע עדשות, בהתאמה, כאשר אחת מהעדשות ניחנת ביכולת של זום אופטי של עד פי 10. כן, ניתן לראות בתמונות כי המכשירים יצויידו במגרעת קטנה בתצורת טיפה.

Huawei P30 Pro renders via WinFuture.

אם לא די בכך, תמונות נוספות אשר דלפו לרשת מציגות את המכשיר בצבע שטרם הוכרז – אדום זריחה – אשר ניחן בדירוג של גוונים בין אדום לכתום. בנוסף, התמונות מציגות את המכשיר מזוויות שונות, כאשר בחלקו העליון של ניתן להבחין בחזרתה של נורית האינפרא-אדום.

קרא עוד:  וואווי הכריזה על EMUI 10 המבוססת על Android Q, בטא ראשונה בעוד כחודש

למרות שמדובר בלא מעט פרטים, כדי לקבל את התמונה המלאה ולראות האם יש אמת בהדלפות, נאלץ להמתין לאירוע ההכרזה שיתקיים בפריס ב-26 במרץ. אנחנו נהיה שם ונדווח.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.