ה-P30 Pro הוא מבין מכשירי הדגל האחרונים שוואווי (Hauwei) הורשתה להציע את שירותי גוגל (Google Play Services) ונראה כי היא שוב מותחת איתו את הגבול כאשר היא משיקה דגם חדש-ישן.

P30 Pro New Edition הוא למעשה ה-P30 Pro המוכר שהושק לפני כשנה, רק שהוא מגיע בצבע כסף שהיה עד כה רק ב-P40 Pro החדש. מלבד זאת המפרט נותר זהה וזה אומר מסך 6.47 אינץ' מסוג OLED הקמור לצדדים ברזולוציית +Full HD עם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך וחריר קטן עבור מצלמת הסלפי בעלת חיישן של 32 מגה-פיקסל.

בתוכו פועל שבב ה-Kirin 980 לצד זיכרון של 8 גיגה-בייט ואחסון של 256 גיגה-בייט. מערך צילום כולל 4 מצלמות כשהראשית היא בעלת חיישן של 40 מגה-פיקסל, כשלצידן מצלמת 20 מגה-פיקסל עם עדשה אולטרה רחבה, חיישן 8 מגה-פיקסל לזום אופטי ולבסוף חיישן רביעי המכונה Time of Flight המספק מדידת מרחק ומיפוי בתלת מימד.

בשלב זה ה-P30 Pro המחודש מוצע בגרמניה במכירה מוקדמת במחיר של 749 אירו ולמזמינים כעת גם יקבלו את אוזניות FreeBuds 3. הוא יגיע עם מערכת האנדרואיד שעל גביה הממשק של וואווי גם שירותי גוגל.

וואווי כבר עשתה מהלך דומה בשנה שעברה עם צבעים אחרים עבור ה-P30 Pro, אולם נראה כי בצל המשבר ההולך ומתמשך עם הממשל האמריקני – זה הדרך היחידה שלה להישאר רלוונטית בשוק.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.