מבחינת ווואווי (Huawei) פניה כבר לעבר מסיבת העיתונאים שתיערך ב-26 למרץ, שם תציג את P30 ו-P30 Pro. אבל עוד לפני זה האתר WinFuture כבר מציג לראווה את התמונות הרשמיות של שני המכשירים שמראות, קודם כל, שגם הפעם תשתמש החברה במערך צילום המבוסס על עדשות של לייקה (Leica).

אבל כנראה שהדבר הכי בולט הוא המצלמה הרביעית שממוקמת מתחת למבזק, ב-P30 Pro, תמונה שבעצם מאשרת את הדיווחים הקודמים על כך שהמכשיר יזכה למערך ארבע מצלמות שיציע זום אופטי – ברמה מדווחת של עד 10x – בנוסף לחיישן עומק, חיישן בזווית רחבה וחיישן לצילומי תלת מימד. לעומתו ה-P30 צפוי לקבל מערך בסיסי יותר והוא, כנראה, לא יציע את הזום האופטי המתקדם מאוד של חברו.

עוד מאשרות התמונות כי לזוג המכשירים תהיה מגרעת בתצורת 'טיפה', בשונה מהמגרעת הרחבה ב-P20, והפעם גם חיישן טביעות האצבע יוטמע מתחת למסך. בתמונות אחרות מתברר שוואווי גם תוותר על חיבור ה-3.5 מ"מ לאוזניות.

מעבר לכך, טרם ידועים פרטים נוספים על זוג המכשירים מלבד המערכת על שבב שצפויה להיות Kirin 980. ההערכה היא כי לצד שני המכשירים הללו תחשוף וואווי גם את P30 Lite שיהיה מבוסס על Kirin 710. כן קיימת השערה כי וואווי תציג גם דגם תומך בדור חמישי, בהתאם למקובל בשוק הנוכחי, וגם לגביו טרם ידועים פרטים נוספים.

קרא עוד:  סמסונג השיקה את 'מהדורת העשור' של Galaxy בישראל