וואווי (Huawei) השיקה לפני כשלושה חודשים את P10 וה-P10 Plus בצבעי לבן, זהב, זהב נוצץ, ורוד מוזהב, ירוק, כחול, כסף ושחור גרפיט. הצבעים הללו לא הספיקו לה, ככל הנראה, והיא החליטה להוסיף לבחירה עוד צבע אחד חדש – שחור בוהק (Bright Black), שבניגוד לשחור גרפיט עם גימור המט, הרבה יותר מבריק.

מעבר לזה, המפרט של המכשיר נותר כשהיה – מסך בגודל 5.5 אינץ׳ ברזולוציית 2K, מעבד Kirin 960 מתומן ליבות במהירות של -2.3 ג'יגה-הרץ, השבב הגרפי Mali-G71 MP8, זיכרון עבודה של 6 ג׳יגה-בייט, נפח אחסון מובנה של 128 ג׳יגה-בייט וסוללת 3,750 מילי-אמפר/שעה.

Image result for Bright Black P10

גם לא נפקד מקומו של מערך הצילום הכפול שפותח עם לייקה (Leica) המשלב מצלמה צבעונית באבחנה של 12 מגה-פיקסל ומצלמה מונוכרומטית באבחנה של 20 מגה-פיקסל שמלוות במייצב תמונה אופטי. מקדימה נותרה מצלמת 8 מגה-פיקסל. יש גם חיישן טביעת אצבע שמוטמע בכפתור הבית ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7 נוגט עם מעטפת ה-EMUI 5.1.

הגרסה המבריקה של המכשיר כבר זמינה לרכישה בסין. מחירו יהיה כ-735 דולר, וטרם ידוע אם ייצא מגבולות אסיה, או האם יגיע לארץ כמו שאר הדגמים. כמו כן, כרגע אין לחברה תוכניות להשיק גם את הגרסה הקטנה של המכשיר, ה-Huawei P10, באותו הגימור.