על-פי הזמנות ששלחה וואווי (Huawei), מסתמן כי היא תציג את מכשיר ה-Mate 8 ב-26 לנובמבר. בהזמנה ניתן לראות את הספרה '8' בגודל עם מוטיבים של לוח-חשמלי כשמתחת מצויין התאריך האמור והכיתוב 'Mate'.

מוקדם יותר השבוע החברה שלחה גם הזמנה למסיבת עיתונאים שתתקיים ב-5 לנובמבר במסגרתה תוכרז Kirin 950, מערכת על שבב (SoC) של החברה. באופן תמוהה, על-פי ההזמנה הנוספת מצטייר כי החברה לא תציג את השבב ואת המכשיר באותו מעמד.

על-פי הערכות, מפרט מכשיר ה-Mate 8 יכלול מסך בגודל 6-אינץ' באבחנת QHD או 1440×2560 פיקסלים, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 3-4 ג'יגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח של 32-64 ג'יגה-בייט, מצלמה אחורית באבחנה של 21 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית באבחנה של 5-8 מגה-פיקסל ובסוללה בנפח 4000mAh. כאמור, המכשיר יצוייד במערכת על שבב Kirin 950 עם מעבד Cortex-A72 מרובע-ליבות המגיע לתדר מקסימלי של 2.4 גיגה-הרץ ובמבחני הביצועים הצליח אף לעקוף את מעבד ה-Exynos 7420.

מעבר לכך עלו לרשת תמונות המציגות (לכאורה) את השלדה של ה-Mate 8 ואת מגש ה-SIM הכפול/כרטיס הרחבת הזיכרון מסוג microSD. אבל כדי לאמת את הדיווחים נאלץ פשוט להמתין ל-25 בנובמבר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.