מצלמה משולשת מייט 20 פרו Mate 20 Pro

עם קצת יותר משבוע עד לאירוע ההשקה של Huawei Mate 20 עלו לרשת תמונות יח"צנות של המכשיר שקצת מקלקלות לוואווי (Huawei) את ההפתעה אבל חושפות עיצוב מתקדם.

בתמונות שנחשפו באתר Winfuture הגרמני ניתן לראות שהאלמנט העיצובי הבולט ביותר מקדימה הוא המסך בעל השוליים הדקיקים – כשלסנטר התחתון יש עובי מינימלי והוא אינו כולל בתוכו את קורא טביעת האצבע או סמליל החברה. בחלק בעליון המגרעת, כשזו עתה בתצורה הפופולרית החדשה 'דמעה', ובה ניתן למצוא מצלמה קדמית יחידה. Mate 20 Pro, על פי ההדלפות, צפוי להציע מגרעת גדולה יותר עם מערך צילום כפול.

Huawei Mate 20

עוד הבדל משמעותי בהשוואה ל-Pro הוא שקורא טביעת האצבע ממוקם בגב המכשיר כזה מתחת למערך הצילום המשולש.

מבחינת מפרט בדיווח נטען כי המכשיר יצוייד בסוללת 4,000 מילי-אמפר/שעה, יציע זיכרון עבודה בנפח של 6 גיגה-בייט וזיכרון פנימי לאחסון בנפח 128 גיגה-בייט. צמד דגמי ה-Mate 20 יונעו על ידי מערכת על שבב מדגם Kirin 980 תוצרת החברה.

פרטים נוספים ואימות לשמועות יגיעו בעוד כשבוע וחצי, באירוע ההכרזה הרשמי של צמד המכשירים שצפוי להתקיים ב-16 באוקטובר בלונדון.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.