היצרנית הסינית וואווי (Huawei) לא תכריז על סדרת ה-Mate 10 לפני אמצע החודש אבל כבר אפשר לומר כי אנחנו יודעים מה היא מתכננת. לפי הדיווחים, החברה תחשוף סדרה של מכשירים הכוללת את Mate 10, דגם Mate 10 Pro, דגם לייט Mate 10 Lite ומהדורה פורשה Mate 10 Porsche.

את הפרטים המעודכנים אנו מקבלים הפעם על Mate 10 Pro, שהוא כנראה הדגם המעניין ביותר בחבורה. איוון בלאס המוכר בשם evleaks, חשף היום תמונה של הדגם העתיד להיחשף ואת מגוון הצבעים שיוצע – אפור, כחול וגם חום.

כפי שאפשר לראות מהתמונה שוליי המסך דקיקים למדי ומאמץ את טרנד המסכים הארוכים. בחלק האחורי ניתן לראות את המצלמה הכפולה עם הלוגו של לייקה (Lecia) המסודרים אחת מתחת לשני וסמוך להם ממוקם חיישן טביעות האצבע.

לפי הערכות, גודלו של המסך הוא 6 אינץ' לפחות ברזולוציה 1440 על 2880 פיקסלים ביחס 18:9. Mate 10 Pro ירוץ על מערכת העל שבב החדשה Kirin 970 אותה החברה חשפה בחודש שעבר, כאשר זאת לצד 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 או 128 ג'יגה-בייט לאחסון פנימי.

החלק המעניין יותר בהכרזה שתתרחש ב-16 באוקטובר הוא על כל תחום האינטיליגנציה המלאכותית (AI) כפי שוואווי הקפידה לציין זאת בתקופה האחרונה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.