וואווי (Huawei) השלימה את השקת סדרת טלפוני ה-P30 שלה בישראל עם ההשקה הרשמית של P30 Lite. מדובר, כפי שניתן להבין מהשם, בטלפון שמכוון אל השוק הביניים, ולא רק בגלל המחיר שעומד על 1,349 שקלים.

P30 Lite מצויד במסך 6.15 אינץ' ברזולוציית +FHD עם יחס מסך לגוף של כ-84%. חיישן טביעות האצבע נמצא מאחור בגב הפלסטיק. המערכת על שבב היא Kirin 710, המערכת אותה משלבת וואווי בכל מכשירי קו הביניים שלה לאחרונה. והיא משולבת יחד עם 4/128 גיגה-בייט זיכרון.

מצלמת הסלפי יושבת בתוך מגרעת דמויות טיפה והיא מציעה חיישן בגודל 24 מגה-פיקסל. מאחור המצלמה הראשית היא בגודל 48 מגה-פיקסל, ולצידה מצלמה סופר רחבה עם חיישן 8 מגה-פיקסל, ומצלמת עומק עם חיישן 2 מגה-פיקסל כדי לספק זום אופטי 2x.

הסוללה של המכשיר מציעה נפח עבודה של 3,340 מילי-אמפר/שעה ותמיכה בטעינה מהירה בהספק של 18 וואט. מערכת ההפעלה היא עדיין אנדרואיד 9 שמעליה גרסה 9.0.1a של הממשק הקנייני EMUI. לפי החברה היא שילבה גם במכשיר הזה האצת טורבו עבור השבב הגרפי כדי להאיץ משחקים.

המכשיר זמין בחנויות כבר מהיום.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.