וואווי (Huawei), כנראה מתוך צורך לכפר על המכירות הגלובליות, מסתערת מחדש על השוק הסיני, ואחת הדרכים שלה היא כנראה להמציא דגמים מחדש. החברה הכריזה על Nova 5z, צאצא שישי למשפחת Nova 5 מאז זו הוכרזה לראשונה ביוני השנה, שהוא בעצם לכל דבר ועניין Nova 5i Pro רק עם אפשרויות זיכרון שונות.

התוספת החדשה היא אפשרות לרכוש את המכשיר עם 6/64 גיגה-בייט זיכרון. אפשרות זו לא הייתה זמינה עבור Nova 5i Pro, שכן הציע את אפשרות של 6/128 גיגה-בייט, שזו האפשרות השנייה שמציע המכשיר החדש, ואף עוד כמה תצורות זיכרון כבדות יותר.

אבל כאמור מעבר לכך אותו מכשיר: מסך LCD בגודל 6.26 אינץ' עם חור במסך מצד שמאל למעלה עבור מצלמת 32 מגה-פיקסל. מאחור ארבע מצלמות בשילוב של 48 מגה-פיקסל מצלמה ראשית, 8 מגה-פיקסל עבור מצלמת הרוחב, 2 מגה-פיקסל עבור מצלמת העומק ו-2 מגה-פיקסל לצילומי מקרו.

המערכת על שבב היא Kirin 810, הסוללה היא בנפח עבודה של 4,000 מילי-אמפר/שעה עם תמיכה בטעינה בהספק של 20 וואט, והממשק הוא עדיין EMUI 9.1.

המחירים יהיו כ-225 דולרים ו-כ-255 דולרים בהתאם לכמות הזיכרון. הצבעים שיוצעו עבור ה-Nova 5z שחור, כחול וירוק עם שינויי גוונים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.