בעוד רוב יצרניות הסלולאר הגדולות רק שיחררו הצהרות בהן פירוטו אלו מכשירים יהיו הראשונים לקבל עדכון לגרסה 4.0 (Ice Cream Sandwich) של אנדרואיד, נראה כי דווקא החברה הסינית Huawei, אשר מתמחה בייצור מכשירים מוזלים היא שעושה יותר ומדברת פחות.

בחברה שיחררו עבור ה-Honor, ספינת-הדגל הנוכחית של החברה עם מעבד במהירות 1.4GHz ומסך 4-אינצ', גרסת הדגמה (Demo Build) של גרסת ICS, אותה היה ניתן להוריד מדף התמיכה של המכשיר. נראה כי החברה הזריזה הצליחה להוסיף לרום תרגום סיני, אם כי הוא כולל גם ממשק באנגלית ואף לעטוף את הגרסה החדשה של אנדרואיד בממשק המותאם-אישית של החברה וזאת כחודש לאחר שיחרור קוד המקור של ICS ובכך הופך ה-Honor להיות המכשיר הראשון אשר מקבל עדכון ל-ICS, אפילו לפני ה-Nexus S של גוגל.

חשוב לציין כי נכון לכתיבת שורות אלה נראה כי ב-Huawei החליטו להסיר את הקישור מדף-התמיכה מבלי לספק כל סיבה, מעניין אם הדבר נובע בעקבות תקלה קריטית שהתגלתה בעדכון – אם כי לא ניתן לבוא לחברה בטענות שכן הוצהר בדף התמיכה כי מדובר בגרסה לא סופית.

מכשיר ה-Huawei Honor המבוסס על מערכת האנדרואיד הושק לאחרונה בארה"ב ומכיל את מעבד ה-1.4GHz Scorpion של Qualcomm על גבי מסך מגע 4 אנצ', מצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום וידאו HD וסוללה 1900mAh.

בארץ, פרט ממכשיר ה-Ideos U8150 של Huawei אשר הושק ברשת hMobile לא הושקו באופן רשמי מכשירים נוספים של החברה הסינית, ומעניין האם רמי לוי תקשורת וחברת be היבואנית הרשמית בישראל ישכילו להביא לארץ את ה-Honor אשר מציע מחיר שפוי לצד מפרט מודרני. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.