אלפא תקשורת, נציגת וואווי (Huawei) בישראל השיקה מכשיר חדש לשוק הביניים פלוס, ה-Huawei GX8 במחיר של 1,699 שקל בלבד. מדובר בדגם שהוכרז אשתקד והושק בתחילת השנה בארה”ב, אשר דומה ל-G8 שראינו בתערוכת IFA 2015, רק עם תמיכה ברשתות הסלולר המקומיות.

מדובר במכשיר בעל מפרט מתקדם יחסית בעל עיצוב מתכתי ומארז המיוצר מאלומיניום ומסך בעל פינות קמורות. הוא בעל מסך גדול של 5.5 אינץ’ ברזולוציית Full HD, שבב Snapdragon 615 מתומן ליבות תומך 64 ביט, זיכרון עבודה של 3 גיגה-בייט RAM, כאשר בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל ובחלקו הקדמי מצלמה 5 מגה פיקסל.

ל-GX8 יש סוללה של 3,000 מיליאמפר/שעה, חיישן טביעות אצבע בדומה לקיים ב-Mate S המאפשר, מלבד אימות מהיר, גם שימוש במחוות תנועה ביישומים שונים, אחסון של 32 גיגה-בייט עם אפשרות הרחבה בכרטיס חיצוני עד 128 גיגה-בייט, תקשורת Bluetooth 4.0 ו-WiFi a/b/g/n, תמיכה בתקשורת דור שלישי ורביעי בישראל ופועל על מערכת האנדרואיד 5.1.1 עם ממשק EMUI 3.1 המותאם מתוצרתה.

הוא זמין כבר כעת להזמנה דרך אתר החברה ובחנויות המורשות.

וידאו: Huawei G8 בהצצה ראשונה

Huawei GX8

ה-Huawei GX8 הוא מכשיר לשוק הביניים בעיצוב מתכתי. הוא מצויד במסך 5.5 אינץ' Full HD, שבב מתומן ליבות עם זיכרון עבודה של 3 גיגה-בייט RAM, אחסון פנימי של 32 גיגה-בייט, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 3,000mAh. הוא רץ על מערכת האנדרואיד 'לוליפופ' עם ממשק מותאם.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.