מצלמה משולשת מייט 20 פרו Mate 20 Pro

את השקת מכשירי ה-Huawei Mate 20 ו-Mate 20 Pro ליוותה גם ההכרזה על הגרסה החדשה של EMUI 9.0. בגרסה זו, וואווי (Huawei) ממשיכה לתת דגש על יכולות של בינה מלאכותית המסייעת לזהות אובייקטים בתמונה או וייעול השימוש במערכת.

ביצרנית מרחיבים את יכולות ניתוח וזיהוי עצמים בעת הצילום, זאת על מנת לשפר את התוצאה ללא התערבות המשתמש. אחד המצבים החדשים מכונה HiVision, המאפשר להציג תרגום על המסך של שלטים בשפה זרה, להציג מידע אודות אתרים מפורסמים, ציוני דרך ויצירות אומנות וזאת רק על ידי כיוון המצלמה אליהם. זאת לצד זיהוי עצמים מסוגל לזהות חפצים שונים, ביגוד והנעלה ואף להציע קישורים לקנייה של אלה בחנויות המקוונות.

בנוסף, באמצעות HiVision ניתן לקבל הערכה קלורית וכמותית של מאכלים. היכולת החדשה לא רק מזהה את סוג המאכל והצגת הערך התזונתי שלו אלא כמה שערוך כמות האוכל למתן הערכה קלורית קרובה יותר.

מעבר ליכולות זיהוי התמונה בוואווי מציינים כי בגרסה החדשה של המעטפת יורגש שיפור ניכר בביצועים, שכן היא מהירה יותר ב-25 אחוז וזאת בזכות צמצום זמן התגובתיות של מסך המגע. בחברה מתגאים בשיפור של 36 אחוז וזאת לצד צמצום זמן הזנקת היישומים ב-102 מילישניות.

הגרסה החדשה של המעטפת המבוססת על גרסה 9.0 של מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android), וכאמור תושק לראשונה על דגמי ה-Mate 20 החדשים שיגיעו לישראל בחודש הבא. כרגע טרם נמסר מתי זו תגיע למכשירים נוספים של החברה אך היא זמינה לבדיקת בטא עבור סדרת ה-Huawei P20 ודגמי ה-Mate 10.

קרא עוד:  מצלמה בהפתעה: 5 מכשירים עם מצלמה נשלפת