האם השנה הקרובה עומדת להיות בסימן טלפונים מתקפלים? מנכ"ל וואווי (Huawei), ריצ'ארד יו, הודיע כי גם לחברה שלו יש כל הכוונת טלפון כזה, והיא מכוונת להשקתו במהלך 2018.

יו ציין שיש כבר התקדמות גדולה בנושא מבחינת החברה, אך יש עדיין צורך במסך טוב יותר וכן בתכנון מנגנון מכני מוצלח יותר. "יש לנו שני מסכים. אבל עדיין יש לנו מרווח קטן ביניהם. זה לא טוב, ואנחנו צריכים להיפטר מהמרווח הזה", הוא אמר.

סמסונג (Samsung), לפי הדיווחים, אמורה להציג טלפון מתקפל בתערוכת CES בינואר 2018, וכזכור אך לפני מספר ימים הכריזה ZTE על טלפון עם שני מסכים עם ציר סיבוב של 180 מעלות, שיעלה 599 דולרים, ויענה לשם Axon M.

אבל זה לא הדבר היחיד שהיה ליו לומר. הוא לא היסס לומר שלדעתו זו רק שאלה של זמן עד שוואווי תהפוך ליצרנית הטלפונים המובילה בעולם, לפני סמסונג ואפל (Apple), במיוחד בגלל ההובלה והפופולריות שלה בשוק הכי גדול בעולם, וזה סין כמובן.

"אנחנו נעקוף אותן ללא ספק. זה הייעוד שלנו. אולי אני לא צנוע… אבל אף אחד לא יכול לעצור אותנו", הוא אמר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.