לאחר שהפתיעה את כל הנוכחים בכנס ה-MWC וחשפה את ליין הטאבלטים החדיש ואת הצמיד החכם המתפקד גם כאוזניית בלוטות', ממשיכה חברת התקשורת הסינית במגמת החדשנות וצפוייה לחשוף בקרוב את המכשיר החדש מתוצרתה, ה-Ascend P7.

נראה כי איו עיתוי מושלם יותר לחשוף את המכשיר החדש בתאריך ה-7 במאי בפריז, מקום חשיפתם של כל המכשירים החדשים בתקופה האחרונה. על פי כל השמועות האחרונות, המכשיר החדש אמור להחליף למעשה את מכשיר הדגל של החברה, ה-Ascend P6, ואולי אף להציג עיצוב מעט מעודן יותר ופחות בולט. בצעד צפוי למדי, גם המכשיר החדש צפוי להגיע בארבעה צבעים: ורוד, זהב, כסוף ושחור.

מעט מאוד פרטים ידועים אודות מכשיר הדגל החדש של חברת התקשורת הסינית, אולם עפ"י דיווחים והדלפות קודמות המכשיר המדובר אמור לכלול את מעבד ה-HiSilicon מרובע הליבות אותו מייצרת החברה בעצמה במהירות שעון של 1.6GHz, זיכרון RAM של 2GB, וכן מצלמה אחורית 13 מגה -פיקסל ומצלמה קדמית באיכות של 8 מגה פיקסל. בניגוד למכשיר הדגל הקודם שהציע מסך בגודל 4.6 אינץ' ברזולוציית 720×1280, צפוי לגדול המכשיר המדובר עד לגודל של 5 אינץ' בעוד הרזולוציה תגדל עד לרמה של 1920×1080.

באופן די צפוי, גם המכשיר הנ"ל יציע נפח אחסון של 16GB, ולחובבי המדיה ביניכם- ניתן יהיה להרחיבו על ידי כרטיס זיכרון מסוג microSD, כשהדבר הקריטי למעשה ביותר והוא הספק הסוללה- אשר תגדל לנפח של 2460mAh. גם מערכת ההפעלה של המכשיר לקבל את הגרסה המתקדמת ביותר מבין גרסאות האנדרואיד-KitKat 4.4.

קרא עוד:  הושק: Meizu Note 9 עם מצלמת 48 מגה-פיקסל ב-999 שקלים

לפי שעה טרם ידוע מה יהיה מחירו של מכשיר הדגל החדש, אך כמו תמיד כנראה שנצטרך שבכל זאת לחכות לחודש הבא לדעת פרטים נוספים.