לאחר שהפתיעה את כל הנוכחים בכנס ה-MWC וחשפה את ליין הטאבלטים החדיש ואת הצמיד החכם המתפקד גם כאוזניית בלוטות', ממשיכה חברת התקשורת הסינית במגמת החדשנות וצפוייה לחשוף בקרוב את המכשיר החדש מתוצרתה, ה-Ascend P7.

נראה כי איו עיתוי מושלם יותר לחשוף את המכשיר החדש בתאריך ה-7 במאי בפריז, מקום חשיפתם של כל המכשירים החדשים בתקופה האחרונה. על פי כל השמועות האחרונות, המכשיר החדש אמור להחליף למעשה את מכשיר הדגל של החברה, ה-Ascend P6, ואולי אף להציג עיצוב מעט מעודן יותר ופחות בולט. בצעד צפוי למדי, גם המכשיר החדש צפוי להגיע בארבעה צבעים: ורוד, זהב, כסוף ושחור.

מעט מאוד פרטים ידועים אודות מכשיר הדגל החדש של חברת התקשורת הסינית, אולם עפ"י דיווחים והדלפות קודמות המכשיר המדובר אמור לכלול את מעבד ה-HiSilicon מרובע הליבות אותו מייצרת החברה בעצמה במהירות שעון של 1.6GHz, זיכרון RAM של 2GB, וכן מצלמה אחורית 13 מגה -פיקסל ומצלמה קדמית באיכות של 8 מגה פיקסל. בניגוד למכשיר הדגל הקודם שהציע מסך בגודל 4.6 אינץ' ברזולוציית 720×1280, צפוי לגדול המכשיר המדובר עד לגודל של 5 אינץ' בעוד הרזולוציה תגדל עד לרמה של 1920×1080.

באופן די צפוי, גם המכשיר הנ"ל יציע נפח אחסון של 16GB, ולחובבי המדיה ביניכם- ניתן יהיה להרחיבו על ידי כרטיס זיכרון מסוג microSD, כשהדבר הקריטי למעשה ביותר והוא הספק הסוללה- אשר תגדל לנפח של 2460mAh. גם מערכת ההפעלה של המכשיר לקבל את הגרסה המתקדמת ביותר מבין גרסאות האנדרואיד-KitKat 4.4.

קרא עוד:  וואווי תציג ב-IFA את Kirin 990, המערכת הראשונה שלה הכוללת שבב 5G

לפי שעה טרם ידוע מה יהיה מחירו של מכשיר הדגל החדש, אך כמו תמיד כנראה שנצטרך שבכל זאת לחכות לחודש הבא לדעת פרטים נוספים.