את השוואות הביצועים שאנו רואים צצים ברשת מידי פעם קשה לכמת לשימוש היומיומי, ובכל זאת אנו נותנים להם קרדיט לא קטן כדי להשוות את ביצועי המכשיר שלנו ביחס למכשירים אחרים. אם כך זה הדבר, כנראה שמצאנו המלך חדש: Huawei Ascend D Quad XL.

 המכשיר שהוכרז בתערוכת הסלולר בברצלונה בחודש שעבר, מצליח לעקוף את ה-Transformer Prime בעל מעבד ה-Tegra 3, שלא לדבר על תוצאה כפולה שהוא מצליח להשיג לעומת מכשירים כפולי ליבה כמו ה-Galaxy S II. דווקא Galaxy Note הבוסס על מעבד כפול ליבה Exynos שעבר המהרה ל-2GHz, מצליח לעקוף את ה-Tegra 3 ולהתקרב למעבד ה-K3V2 שבמכשיר. את המבחנים ביצעו ב-Basemark ES ו-Nenamark2 OpenGL 3D.
המעבד K3V2 יש לציין, הוא פרי פיתוחה של Huawei המכיל 4 ליבות בתדר של 1.5GHz כל אחת ו-64 ליבות גראפיות, וזו הסיבה שהוא מצליח לכבוש את המקום הראשון במבחן ה-Nenamark2.
ה-Ascend D Quad XL לא רק מצטיין ביכולת העיבוד, כי גם המפרט לא פחות ממצוין, כאשר הוא מגיע עם מסך בגודל 4.7 אינצ' IPS ברזולוציית 1280×720 ועוצמת תאורה של 330P, זיכרון RAM בנפח 1GB, וכן מצלמה  בעלת 8 מגה-פיקסל עם נורת LED כפולה המסוגלת לצלם וידאו ברזולוציית 1080P. עוד הוא יכיל סוללה 2,500mAh וירוץ על מערכת האנדרואיד 4.0. (מקור)
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.