מייט 20 פרו

בכנס המפתחים Google I/O שנערך השבוע הושקה הבטא השלישית של מערכת ה-Android 10 Q. כעת וואווי (Huawei) מפרסמת אלו מכשירים מתוצרתה יהיו הראשונים ליהנות מהעדכון החדש.

בפוסט שפורסם ברשת החברתית הסינית Weibo, ציינה וואווי כי היא תחל בעדכון המכשירים שלה מעט אחרי ההשקה של הגרסה הסופית של Android 10 Q, שלפי הערכות תושק בעוד כחודשיים אולם לא נמסר מועד מדויק.

המכשירים הראשונים של וואווי שיזכו בעדכון הם זוג המכשירים שהושקו לאחרונה בישראל, ה-P30 ו-P30 Pro. לצידם סדרת ה-Mate 20 הכוללת את דגם הרגיל וה-Pro הנמכרים גם כן בישראל וכן Mate 20X ו-Mate 20 RS Porsche. בסדרות ה-Honor, יזכו הראשונים לקבל הם דגמי View 20, View V20 ו-Magic2.

גוגל חשפה השבוע שלל חידושים הצפויים במערכת ה-Android 10 Q. בין היתר היא תציע מערכת ניווט חדשה המוותרת על שורת הכפתורים, ממשק כהה בכל תפריטי המערכת, תאימות למכשירים מתקפלים, מערכת הרשאות מתקדמת ועוד. עוד בהכרזה גוגל גם חשפה את זוג מכשירי ה-Pixel המוזלים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.