מייט 20 פרו

החרם האמריקאי עליה אמנם ממשיך, אך זה לא מונע מוואווי (Huawei) לעדכן דגמי טלפונים קיימים עם מערכת ההפעלה Android עם יישומי גוגל (Google). היום פרסמה החברה את רשימת הדגמים הבינלאומיים שיקבלו את העדכון ל-EMUI 10, המבוסס על Android 10 בתוספת התאמות שלה.

העדכון ייצא כבר בחודש הקרוב למכשירי הדגל האחרונים של החברה ובניהם Mate 20 ו-Mate 20 Pro יחד עם Mate 20 X. גם דגמי P30 ו-P30 Pro יקבלו את העדכון לצד Nova 5T. לאר מכן, בחודשים הבאים הוא ישוחרר בהדרגה למכשירים נוספים ודגמים ישנים יותר כמו סדרת ה-Mate 10 כולל דגמי ה-Porsche Design, סדרת P20 הכוללת את דגם ה-Pro ו-Lite וכן סדרת P Smart 2019.

בעלי מכשירים אמורים לקבל התראות כאשר העדכון זמין למכשיריהם. לחלופין, ניתן לבדוק את זמינות העדכון ידנית בכניסה ל"הגדרות" (Settings), "מערכת" (System), "עדכון תוכנה" (Software Update).

החברה ציינה בהודעתה כי בין השינויים בממשק החדש ניתן למנות כותרות גדולות יותר, אנימציות חלקות ונאמנות יותר לפעולות האצבע של המשתמש, סיידר זום גדול יותר בממשק המצלמה, מצב כהה, איזון משופר בין ביצועים לבין צריכת סוללה ויכולת חיבור של הטלפון למחשב מתוצרת וואווי להעברה מהירה של קבצים ושליטה על המכשיר מהמקלדת והעכבר של המחשב.