וואווי (Huawei) הכריזה בשקט, בדף ה-Weibo שלה, על Maimang 8 – הגרסה הסינית בלבד של טלפון שאמור להפוך באופן גלובלי ל-Mate 30 Lite.

ל-Mainmang 8 יש מסך 6.21 אינץ' ברזולוציית +FHD ביחס היבט של 19.5:9 ועם מסך דק שוליים ועם מגרעת דמוית טיפה. כמו כל מכשירי ה-Lite לאחרונה של החברה גם הוא מצויד במערכת על שבב Kirin 710 והיא צירפה אליו אפשרות אחת של זיכרון: 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה יחד עם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון שאפשר להרחיב בעוד 512 גיגה-בייט לכל היותר עם כרטיס זיכרון.

Image result for Huawei Maimang 8

המצלמה בתוך המגרעת מציעה חיישן 8 מגה-פיקסל ואילו מאחור יש שלוש מצלמות: 24 מגה-פיקסל כמצלמה ראשית, 16 מגה-פיקסל כמצלמה עם עדשה רחבה, ומצלמת 2 מגה-פיקסל להביא את מוטיב העומק לתמונה. חיישן טביעות האצבע מאחור בכפתור משלו, יש גם סוללת 3,400 מילי-אמפר/שעה, ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9 – אבל בסין זה לא בעיה, כי גם ככה האפליקציות הן סיניות ולא מתקינים את Google Play.

המכשיר בפועל יתחיל להימכר בשבוע הבא תמורת כ-275 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.