שעון חכם לילדים תוצרת Huawei

לוואווי (Huawei) יש מבחר של שעונים חכמים שמיועד כמעט לכל מגזר. כך, לדוגמה, Huawei Watch מיועד לכלל האוכלוסייה, Watch Elegant ו-Watch Jewel המצופים זהב ומשבוצים באבני סברובסקי מיועדים יותר לקהל נשי, ויש את Honor Band A1 שהיא רצועת כושר. ועכשיו הגיע תור הילדים. החברה הכריזה על שיתוף-פעולה עם תאגיד דיסני (Disney) לצורך השקת שעונים חכמים לילדים.

Huawei Kids Smartwatch יוצע בארבעה דגמים הממותגים בצבעי והשראת הדמויות האהובות מהסרטים והסדרות של דיסני – קפטן אמריקה, לשבור את הקרח, דייזי דאק ומיני מאוס וכמובן איך אפשר בלי העכבר המפורסם בעולם, מיקי מאוס. לכל יהיו רצועות בצבע ורקע בהשראת המותג.

השעונים מבוססים על מערכת הפעלה ייעודית עם מספר יכולות בסיסיות: איכון GPS לאיתור הזאטוטים, מעקב פעילות, לחצן מצוקה שמציג התראה על-גבי מכשיר הטלפון של ההורים ותקשורת סלולרית המאפשרת להתקשר למספר חירום שנקבע מראש.

ל-Kids Smartwatch מסך PMOLED בגודל 1.3-אינץ'. הוא עמיד בפני מים ואבק בתקן IP55 ומצוייד בסוללת 300mAh המספיקה, על-פי נתוני היצרן, ליום וחצי של פעילות. השעונים החכמים לילדים נמכרים כבר עתה במחיר של 688 יואן, שהם קצת פחות מ-400 שקל – אך בסין בלבד בינתיים.