מייט 20 פרו

הגרסה השלישית של Mate 20 שהוצגה אתמול באירוע ההכרזה הגדול של וואווי (Huawei), או הרביעית/חמישית תלוי איך סופרים, הייתה Mate 20X טלפון המשחקים הראשון של וואווי – למרות שהיא עצמה לא מגדירה אותו ככזה, ואף סיפרה כי היא תשיק עבורו בקרוב עט אלקטרוני ייעודי, בשם M-Pen, שאמור להפוך אותו למתחרה לסדרת ה-Note של סמסונג (Samsung).

ההקשר שלו למשחקים הוא מערכת קירור מיוחדת המבוססת על סרטי גרפן בשילוב עם תא אדים כדי לעזור למכשיר להחזיק מעמד גם בטמפרטורות גבוהות אליהן מגיעים בדרך כלל במשחקים מודרניים, עמוסי גרפיקה מתקדמת. גם ל-Note 9 יש מערכת קירור, אבל בוואווי טוענים שהשימוש בגרפן הוא הראשון מסוגו.

אבל מה שהכי בולט במכשיר הזה, שדומה מבחינה חיצונית ל-Mate 20, הוא גודל המסך שמסתכם ב-7.21 אינץ', אם כי הרזולוציה נשארה +FHD. המצלמות מאחור הן בתצורה הגבוהה יותר של ה-Mate 20 Pro, עם מצלמת זווית רחבה של 40 מגה-פיקסל, וכמו בשני המכשירים האחרים גם 20X מבוסס על Kirin 980. המכשיר יימכר בתצורה של 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה עם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון במחיר של 899 יורו.

הוא לא אמור להגיע לישראל ביבוא רשמי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.