הואמי (Huami) הכריזה על שני שעונים חדשים: Amazfit GTS ו-Amazfit Smart Sport Watch 3, שבדומה לדגם ה-GTR שהושק מוקדם יותר החודש, אלה מיועדים לפלח הגבוה של השוק.

ההבדלים בין השניים ניכרים בעיקר בעיצוב, אבל לא רק. Amazfit GTS מגיע עם מסך מסך AMOLED מרובע בגודל של 1.65 אינץ' ברזלוציה של 348×442 פיקסלים. הוא קל משקל (24.8 גרם ללא הרצועה) ועוביו 9.4 מילימטרים. 

Amazfit GTS עשוי כולו מאלומיניום קשיח, חסין למים והסוללה בעלת קיבולת של 220 מיליאמפר/שעה, בדומה לגרסאת ה 42 מ"מ של Amazfit GTR  ויספק עד 14 ימי שימוש. מלבד זאת, השעון מציע את הממשק המוכר עם יכולות של מעקב אחר פעילות ספורטיבית וקצב פעימות לב, חיישן מיקום (GPS) מד תאוצה ומצפן.

לעומתו, Amazfit Smart Sport Watch מגיע בעיצוב עגול עם מסך בגודל של 1.34 אינץ' ברזולוציה של 320×320 פיקסלים ומוגן על ידי זכוכית קשיחה. השעון הוא בקוטר של 48.6 מילימטר ,עשוי פלדת אל-חלד (316L) וכולל אחסון בנפח של 1.9 גיגה-בייט לאחסון שירים והאזנה דרך בלוטות'.

הוא מגיע עם רצועת סיליקון מותאמת לפעילות ספורטיבית, אשר ניתנת בקלות להחלפה בכל רצועת 22 מילימטר אחרת ובמשקל כולל של 59.6 גרם. בנוסף תוצע מהדורה מיוחדת של Smart Sport Watch הכוללת מסגרת העשויה מטיטניום, רצועה עשויה גומי-פלואור (Fluoro-Rubber) וישקול 68.7 גרם. 

שני הדגמים יהיו חסינים למים, יציגו סוללה בקיבולת של 300 מיליאמפר\שעה אך תספיק רק לזמן של שבעה ימים בשימוש רציף ו-14 יום במצב חסכון, אשר מגביל את התכונות החכמות של המכשיר. בשימוש רציף של חיישן המיקום השעון יספק 70 שעות פעילות. 

קרא עוד:  הוכרז: Mi Watch, כפיל ה-Apple Watch של שאומי

Amazfit GTS מוצע כעת למכירה מוקדמת בסין במחיר של 125 דולרים. Amazfit Smart Sport Watch 3 זמין למכירה מוקדמת בסין במחיר של 180 דולרים לדגם הבסיסי ו-240 דולרים לדגם המתקדם.

ויש גם טיזר

לבסוף הואמי סיפקו הצצה לרצועת כושר חדשה שטרם הושקה המכונה Amazfit X, אשר נמצאת בשלבי פיתוח. הרצועה תכלול מסך AMOLED בגודל של 2.07 אינץ' בעיצוב קמור עם סוללה המספיקה לשימוש רציף של שבעה ימים. מחירו של Amazfit X טרם הוכרז אך מובטח להיחשף בהמשך השנה.

Image result for Amazfit GTS

כתב: דניאל ארליכמן‎