הואמי (Huami), יצרנית המכשירים החכמים הלבישים המזוהה כל כך עם המשקיעה שאומי (Xiaomi), הכריזה על תוספות חדשות למשפחת ה-Amazfit המצליחה שלה.

הראשונה היא על Amazfit Verge, שעון חכם חדש עם מסך AMOLED מעוגל בגודל 1.3 אינץ׳ המוגן בזכוכית Gorilla Glass 3 ועמיד במים בתקן IP68. חומרת השעון כוללת מעבד כפול ליבה עם 512 מגה-בייט זיכרון, המריץ את מערכת ההפעלה הקניינית של הואמי Amazfit OS. בשעון מוטמע חיישן קצב לב, מקלט GPS, שבב NFC לביצוע תשלומים אלחוטיים וסייען דיגיטלי מופעל קול המסוגל גם לשלוט באביזרי הבית החכם של שאומי. הסוללה לפי החברה אמורה להספיק לחמישה ימי שימוש רצופים. מחיר השעון עומד על כ-115 דולרים.

Amazfit Health Band 1S detects heart issuesלצד השעון הכריזה החברה גם על דגם משודרג לרצועת הכושר עם מד א.ק.ג בשם Amazfit Health Band 1S, תכונה שהוצגה גם בשעון Apple Watch החדש שרק נחשף בשבוע שעבר וטרם הספיק להגיע לחנויות. התצוגה מבוססת על מסך OLED בגודל 1.42 אינץ׳ ויש כמובן גם גם מד צעדים וחיבור בלוטות' להתממשקות לטלפון. הסוללה מספיקה לשבעה ימים. מחיר הרצועה בסין נקבע על כ-100 דולרים.

והייתה גם הכרזה שלישית אבל לא על מוצר קיים, אלא על תכניות לעתיד. במהלך 2019 תשיק החברה ערכת שבבים חדשה המיועדת במיוחד למכשירים לבישים בשם Huangahan MHS001. היא תציע תמיכה ב-'תצוגה פעילה תמיד', זיכרון SRAM וביצועים מהירים מספיק על מנת לבצע חישובי בינה מלאכותית מתקדמים במכשיר עצמו, וללא צורך בחיבור לרשת או למכשיר טלפון.

קרא עוד:  מיתוג חדש, עיצוב דומה: Nest Mini הוא ה-Google Assistant החדש בבית

עדכון: שעון Amazfit Vege כבר מוצע למכירה באתרים הסינים.