כנראה שיריבויות קיימות לא רק בין סמסונג לאפל, אלא גם בין יצרניות האנדרואיד השונות: "מכשירי סמסונג מיועדים לאנשים המעוניינים בפלסטיק פשוט וזול"- כך אומר נשיא HTC באמריקה, בימים שלאחר השקת מכשיר הדגל החדש, HTC One M8.

לנשיא HTC באמריקה, ג'ייסון מקנזי (Jason Mackenzie), יש את כל הסיבות שבעולם להסתובב עם חזה נפוח מגאווה, ותרצו או לא- יש לו על מה. רק לפני מספר ימים הושק מחליפו של מכשיר הדגל הקודם, שהביא למכירת שיא של כל הזמנים עבור החברה הטייוואנית הקטנה, על מנת להתחרות במכשיר הדגל החדש של סמסונג ה-Galexy S5, וכבר גורמים בתעשייה מסמנים את המכשיר החדש כדבר החם הבא בעולם הסמארטפונים הלוהט של היום, אולי גם לנוכח העובדה כי המכשיר ניצח במבחני הביצועים את מכשיריהן של שאר היצרניות הגדולות.

בראיון אותו העניק ימים ספורים לאחר השקת המכשיר החדש, תוקף מקנזי חזיתית את סמסונג ויורה מספר חצים ישירות לבטן הרכה של החברה הקוריאנית: "להם (סמסונג) יש מספיק כסף להוציא על פרסום ועל שיווק. הם יכולים להגיד בואו נצא לצייר ולצבוע את העולם בכחול". בהמשך, יורד מקנזי גם על החומרים מהם המכשירים של סמסונג: "הכסף בא לידי ביטוי כאשר אתה מסתכל על אותו מוצר. אם אתה רוצה מוצר שבנוי מפלסטיק זול ופשוט, יש לכך פתרון – פשוט קנה סמסונג. אם אתה רוצה מוצר איכותי בעל איכות בנייה ברמה גבוהה במיוחד- אנחנו הכתובת בשבילך- כך טוען. "אנחנו פונים לקהל יעד אחר של לקוחות, לקוחות שרוצים את הטוב ביותר"-חותם מקנזי את דבריו.

קרא עוד:  סמסונג השיקה בישראל את הטאבלטים Galaxy Tab S5e ו-Galaxy Tab A 10.1

לחברת HTC וודאי יש את כל הסיבות בעולם להיות מרוצים נוכח תשומת הלב הרבה שקיבל המכשיר טרם השקתו, ששמועות אודותיו צמחו כמו פטריות אחרי הגשם. בשבועות שקדמו להשקה, אף שכרה החברה את שירותיו של שחקן הקולנוע האמריקאני גארי אולדמן (Gary Oldman) על מנת להגביר את הבאז אודות המכשיר החדש. בהמשך לדבריו של מקנזי, מנכ"ל החברה הטייוואנית מפגין אופטימיות יתרה ואומר כי באפשרותם להחזיק בנתח שוק עולמי של כ-11 אחוזים מכלל המכשירים החכמים.

על פניו, נראה כי עפ"י הנתונים האחרונים אכן יש למכשיר החדש את היכולת לגבור במכירות על מכשירים חכמים אחרים. כך או כך, נראה כי ב-HTC בהחלט יש סיבה טובה לגלות אופטימיות.

תמונה: brighthand.com