אתם לא טועים, התמונה שניצבת לפנינו מציגה לכאורה מכשיר מרובע ליבות נוסף של HTC, אך הפעם הוא אינו מבוסס Tegra 3. המפלצת הזו מופעלת על ידי מעבד הדור החדש של Snapdragon S4 המספק 4 ליבות בתדר של 2.4GHz (!) יחד עם זיכרון 1GB RAM ומסך מגע 4.5 אינצ’ 720p ברזולוציה גבוהה.

ה-HTC ZETA שנחשף לראשונה ב-Engadget נראה כמו המכשיר הדגל הבא ומפעיל בתוכו את מערכת ה-Ice Cream Sandwich יחד עם ממשק ה-Sense הדור הבא. הוא מכיל זיכרון פנימי 32GB יחד עם סוללה 1,830mAh (למי שהתלונן על הסוללות ב-HTC), תקשורת WiFi ו-Bluetooth 4.0 ומצלמה 8 מגה פיקסל בשילוב פלאש LED כפול.

דבר מעניין הוא המבנה העיצובי של המכשיר כאשר הוא צר בצדדים והולך ומתרחב כלפי המרכז (9.8 מ”מ) ונראה מעט שונה ממכשירי HTC אחרים. דבר נוסף הם כפתורי המגע שבתחתית המכשיר שלא אמורים להיות שם שכן כידוע מכשירי ה-ICS החדשים אינם דורשים כפתורי חומרה, אלא אם HTC החליטה ללכת בדרך שונה.

ה-HTC Zeta הוא אחד המכשירים החדשניים ביותר שראינו עד כה וגובר על כל המתחרים אך האם מדובר בנתונים אמיתיים? אם כך, יש ל-HTC קלף מנצח. בהחלט אנו מצפים לראות אותו ב-MWC 2012 ולקבל עד אז פרטים נוספים. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.