בעוד גוגל (Google) החלה לפרוס את העדכון לאנדרואיד 5.0 לוליפופ (Lollipop) עבור מכשירי הנקסוס (Nexus) שלה, קוד המקור הפך זמין לשאר היצרניות. בחשבון הטוויטר של HTC החברה העלתה ציוץ שמציין כי מכשירי ה-(One (M8 ו-(One (M7 יעודכנו לגרסת האנדרואיד (Android) החדשה בעוד 90 יום.

ההודעה של החברה מגיעה לאחר שהיא כבר הצהירה בעבר על הכוונות לשחרר עדכון למכשירי הדגל בתוך טווח של 90 יום מרגע קבלת הקוד מגוגל, בנוסף, משמח לראות בהודעה של החברה כי היא לא מפלה את מכשיר הדגל של השנה הקודמת, ה-(One (M7, שגם יזכה להריץ את הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה, אם כי החברה לא פירטה מתי מכשירים נוספים כמו ה-One Mini 2 ו-Desire Eye יקבלו את העדכון המיוחל.

כרגע גם לא ידוע אם יחד עם הגרסה החדשה של אנדרואיד החברה תבצע מתיחת פנים לממשק ה-Sense אך בציוץ מ-[email protected] נטען כי העדכון לא יביא עמו את ממשק ה-Sense 7 שיוצג ככל הנראה עם מכשיר הדגל הבא של החברה. ב-HTC מבטיחים להביא פרטים נוספים אודות העדכון בקרוב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.