היצרנית הטיוואנית HTC אומנם האטה מאוד את קצב פיתוח המוצרים בעקבות מעבר חלק גדול ממהנדסיה לגוגל ופרישתם של אנשי מפתח מהנהלתה הבכירה, אך הצוות שנותר מאחור מתעקש כי החברה עדיין לא סיימה את תפקידה בשוק הטלפונים החכמים וכעת יש גם הכרזות חדשות.

תחילה מודיעה החברה כי שלושה מדגמיה הקיימים יזכו, גם אם באיחור ניכר לעומת רוב המכשירים בשוק, לעדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 9 (Pie). דגם ה-HTC U11 יזכה לעדכון זה בסוף החודש הנוכחי, ה-U12 Plus בתחילת החודש הבא, ואילו ה-U11 Plus יתעדכן ל-Pie עד סוף חודש יוני. ל-HTC אין כל בשורה ללקוחותיה המחזיקים דגמים אחרים מתוצרתה, ואלו ככל הנראה לא יזכו עוד לאף עדכון רשמי מעבר לעדכוני אבטחה נדרשים.

בנוסף, מתכוננת החברה להכריז על טלפון חדש בשם Exodus 1s, שיהיה גרסה מוזלת ל-Exodus 1. כמו הדגם המקורי, גם הפעם מדובר במכשיר המיועד בעיקר לחובבי הביטקוין ויתר המטבעות הווירטואליים, עם יכולות יוצאות דופן למסחר במטבעות אלו, אחסון הארנק הדיגיטלי ואפילו יכולת לתפקד כצומת (Node) ביטקוין מלא. בעוד שמחירו של ה-Exodus 1 עמד על 699 דולרים, ה-1s יתומחר בין 250 ל-300 דולרים, מה שכמובן יהפוך אותו לנגיש הרבה יותר, אם כי עדיין קשה לראות בו יותר מאשר מכשיר נישה שלא יעניין את מירב הצרכנים.