משגר (לאנצ'ר) ה'בלינק-פיד' (BlinkFeed) התקבל תחילה בצורה מעורבת כאשר הושק מכשיר ה-HTC One המקורי, אך נראה כי החברה הפכה בטוחה בו ואפילו תציע אותו להורדה עבור מכשירי אנדרואיד נוספים.

BlinkFeed, בקרוב על מכשירים נוספים?

אחת מהנקודות הבולטים של מכשירי HTC הוא ממשק ה'סנס' (Sense UI) והתוספות שמגיעות עימו, אך נראה כי מסך הבית עם העדכונים של החברה הטיוואנית יעשה את דרכו גם אל מכשירי נוספים שאינם מיוצרים על-ידי HTC – שכן בהודעה לעיתונות בנוגע להשקה של ה-M8 נכתב "בעקבות הפופולאריות [לו זוכה בלינק-פיד] בקרב משתמשי HTC, יהפוך בלינק-פיד זמין גם למכשירי אנדרואיד נוספים, להורדה דרך חנות ה'גוגל פליי' בקרוב".

אין זה מפתיע שכן ביום ההשקה עלה מסך הבית החדש לחנות הגוגל פליי, אם כי הוא טרם זמין להורדה עבור מכשירים אחרים מלבד ה-M8. כרגע לא ידוע מה דרישות המינימום והם יהיה מדובר במסך בית מלא או שמא רק בקורא חדשות, אך נראה כי תשובות לשאלות הללו נקבל בקרוב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.