אין עוררין כי איכות החומר והגימור של מכשירי HTC הם בין הגבוהים ביותר בשוק, אולם דווקא במשקל, עובי וגודל החברה הטיוואנית לא מבין הבולטות ולהיפך, נדמה שהמשקל של מכשיריה רק הולך וגדל.

אבל נראה כי היא בדרך לשינוי, והמכשיר הראשון שיעשה את התפנית הוא ה-HTC Ville (שם קוד) ששמועות ראשונות עליו שמענו רק לפני שבועיים, וכעת אנחנו גם מקבלים הצצה ראשונה למראה שיזכה לקבל בעת השקתו. PPCnow חושפים לנו (שוב) את מפרט המכשיר ומגלים כי ה-Ville יהיה בעובי של 8 מ”מ בלבד. לשם השוואה, ה-iPhone 4/4S נמדד 9.3 מ”מ וה-GS2 נממדד בעובי 8.5 מ”מ, כך של-HTC יש במה להתגאות.

לא רק עובי (ויופי) יש לנו כאן אלא גם מפרט מעניין הכולל מעבד כפול ליבה 1.5GHz מסדרת Snapdragon S4, מסך מגע qHD בגודל 4.3 איצנ’ מסוג  SuperAMOLED ומצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום וידאו 1080p בדומה לקיימת ב-Sensation XE. יש האומרים כי זהו גם יהיה המכשיר הראשון של HTC אשר יריץ את גרסת ה-ICS Android 4.0, אולם נאלץ להמתין עד לחודש פברואר בשנה הבאה, אז תתקיים תערוכת MWC 2012 בברצלונה. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.