והנה, אנו נחשפים שוב למכשיר נוסף מבית HTC שיריץ את מערכת ה-Ice Cream Sandwich  שככל הנראה יוכרז יחד עם ה-HTC Edge  בתערוכת הסלולר Mobile World Congress שתתקיים בחודש פברואר בברצלונה..

הדיווח שהגיע מאתר BGR אומר כי המכשיר יהיה בעל מסך 4.3 אינץ', qHD מסוג Super AMOLED (סמסונג?), יחד עם מעבד Snapdragon 1.5Ghz ומצלמת 8 מגה פיקסל עם וידאו באיכות Full HD 1080p. עוד מדווחים לנו כי המכשיר יהיה מסדרת Beats Audio ויכיל סוללה בעוצמה 1650mAh, אולם לא יתמוך בטכנולוגית ה-NFC.

התמונה דיי מעומעמת ולא ניתן לראות יותר מדי מהמכשיר, כאשר נאמר כי הוא יהיה דקיק ביותר, 8 מ"מ בלבד (!), דק יותר מ-GALAXY S II  וכמובן דק יותר מהאייפון, אך אנו בטוחים כי עד ההשקה עוד יהיו שמועות רבות.

 לא מובן מדוע נאמר כי המכשיר מגיע עם מסך Super AMOLED, שכן תקופה ארוכה שסמסונג אינה מספקת מסכים אלו ל-HTC, וזוה יתרון משמעותי של סמסונג. ושוב HTC מאכזבת עם סוללה החלשה שקשה להאמין שסוללה כזאת תצליח לספק את דרישות המכשיר.

צריך לזכור שהכל בגדר שמועות בלבד, וכנראה שנצטרך לחכות להשקתו של המכשיר שככל הנראה יתקיים באפריל.

כתב: עומר שלום

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.