תערוכת CES כבר עברה והופתענו לראות שחברת HTC לא הייתה חלק כל כך גדול ממנה עם הצגה של מכשיר אחד בלבד (HTC Titan II). אך למרות זאת, עכשיו אנחנו לומדים שחברת T-Mobile האמריקאית תשגר את המכשיר HTC Ville השמועתי בתקופת האביב.

לפי הדיווחים, מדובר מבכשיר דקיק ביותר שעוביו אמור פחות מ-8 מ"מ, יגיע עם מסך 4.3 אינץ' ברזולוציית qHD וקרוב לודאי שיצטייד במצלמה איכותית. מבחינת התוכנה, אין צורך לדאוג מפני שה-Ville אמור להגיע עם גרסת האנדרואיד הדנדשה, אנדרואיד 4.0 ומתחת למכסה המנוע ירוץ מעבד כפול ליבה בתדר 1.5GHz שיפעיל את הכל.

בנוסף לכך, חברת HTC אמורה להציג בקרוב (אולי ב-MWC?) שירות חדש בשם HTC Family. התוכנה מרוכזת סביב הרעיון שהמשפחה, החברים והאהובים יוכלו להשאיר הודעות אישיות אחד לשני ולארגן אירועים משפחתיים על ה"קיר" אחד של השני. השירות גם אמור להגיע עם יכול תיוג-גאוגרפי (geo tagging) שיאפשר למשתמשים לאתר את אחד השני. תצפו לחשיפת פרטים נוספים על הHTC Ville ו-HTC Family בשבועות הבאים. (מקור)

כתב: מרכוס יפתח

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.